BAMA (The British Aerosol Manufacturers’ Association) z nową przewodniczącą

BAMA (The British Aerosol Manufacturers’ Association) z nową przewodniczącą

BAMA (The British Aerosol Manufacturers’ Association) ogłosiło, że dr Alina Darragh, dyrektor globalnych programów środowiskowych w firmie WD40, objęła stanowisko Prezesa, zastępując Adriana McCrettona z kdc/one Swallowfield.
Dr Darragh interesuje się zrównoważonym rozwojem, współpracą oraz pomocą branży w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami i okazjami.

– Rozumiem ogromne zaangażowanie i ciężką pracę, którą włożył Adrian i cały zespół i zobowiązuję się do zachowania standardów doskonałości, które przez lata definiowały BAMA – powiedziała dr Alina Darragh. Osobiście i zawodowo interesuję się dalszym rozwijaniem wysiłków BAMA w zakresie zrozumienia zrównoważonego rozwoju środowiskowego branży aerozoli. Wierzę w siłę naszej społeczności i potencjał pozytywnych zmian, które możemy przynieść – dodała.

Natalie Cox, Starszy Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie Ball Aerosol Packaging, i Jo Jackson, Kierownik ds. Sprzedaży w Wielkiej Brytanii w firmie Eviosys objęły stanowisko Członkini Zarządu i rozpoczną swoje nowe role na następnym posiedzeniu Zarządu BAMA w grudniu.

 

Źródło: BAMA
Fot. BAMA